čtvrteční čaj s Vee

Kdo vlastně jsem...

7. února 2018 v 17:40 | Vee
Zdravím, dáte si se mnou čaj?

Ať už jste se tu na mém blogu ocitli náhodou, či jestli jestli jste přišli právě kvůli této rubrice, jsem ráda, že jste sem zavítali. Tohle je týdenní rubrika, kdy si zopakujeme co se ten uplynulý týden stalo, vyměníme pár názorů, a vypijeme si čaj. Takže se pěkně usaďte, dejte si svůj oblíbený šálek čaje, pro mě tedy černý čaj s citrónem a kávovou lžičkou třtinového cukru a začtěte se...

Vzhledem k tomu, že tohle je můj první "čtvrteční čaj s Vee" budeme se věnovat tomu, kdo vlastně jsem. Přeci jen si zakládám na tom, abychom tu všichni byli spokojeni. A pro to musíte vědět něco málo o autorce. Asi si taky říkáte "hej, on ale není čvrtek." No... to se má takhle... moc mě to nezajímá. Ode dneška bude tento článek vycházet každý čvrtek, ale čím dřív vám povím s kým máte tu čest, tím líp.

Začneme zíkladními informacemi. Jmenuji se Veronika, ale všichni mi říkají Vee. Dobře... kecám. Nikdo mi tak neříká, ale mně se to líbí, takže... Ahoj, já jsem Vee. Je mi 17 let a pocházím z Olomouckého kraje. Jak jste si asi všimli v názvu blogu. Nejsem zrovna přátelský, komunikativní extrovert. Ba naopak. Jsem uzavřená do sebe a nekomunikuju prakticky s nikým kromě mé nejlepší kamarádky a mého přítele. Ale to jsou kapitoly samy o sobě, takže o tom jindy. Nemám ráda lidi, radši mám zvířata. Jsem vegetarián. Jo a... 2 roky jsem strávila v New Yorku.

Jsem kreativní. Nebo to o sobě alespoň ráda říkám. Snažím se ale zlepšit v kreslení, fotografování, ve hře na klavír, kytaru, a ukulele, v psaní, a tak podobně. Nejradši píšu. Proto asi mám tento blog, nečekané, že ano? Už 10 let hraju na klavír a i přes to, že nějakou tu klasickou hudbu si poslechnu (moji obíbenci jsou Joep Beving, a nebo Ludovico Einaudi), jsem spíše na metal, rock, punk, nebo emo muziku. A ano, My Chemical Romance je můj život. Jsem pořád takový emo kid. Nosím jenom černou, ale to spíš pro to, že mi přijde poetická a nemusím ráno ladit barvy.

Občas si přeju abych byla taková ta holka co nosí šaty a miluje léto a pop. Já ale jsem kdo jsem. Miluju podzim, jsem sarkastická potvora, většinou jsem nehorázný pesimista, a když mi něco vadí jsem schopná si za tím jít dokud nedostanu, co chci. Jsem tvrdohlavá, ale dokážu logicky myslet a vžít se do role ostatních, takže to nikdy nebyl problém. Jako každý člověk ale mám své problémy. Prošla jsem si hodně věcmi, o kterých vám snad budu schopná říct časem. Prozatím ale zmíním klíčová slova: deprese, bipolarita, antidepresíva, sebevražda.

Ne, nejsem jeden z nejnormálnějších teenagerů, které jste mohli poznat. Ale právě to mě dělá tím, kým jsem.
Myslím, že tohle na úvod stačí. Taky už jsem dopila svůj čaj. A abychom se tu necítili jako cizinci, zanechám tu jednu ze svých trapných fotek. S blbým efektem, úžasným trikem (a teď to opravdy nemyslím ironicky), a akne na obličeji. Ale snad pobaví. Pokud chcete, v komentářích zanechte své záliby, trapné fotky, nebo vaše otázky na cokoliv.
Přeji pěkný středeční podvečer a znova se někdy sejdeme u čaje.


Vee
 
 

Reklama